Montaż  kamer - Kompleksowa  instalacja monitoringu.

 Profesionalne i kompleksowe wykonanie systemów monitoringu, opartego na sprawdzonych urządzeniach; Hikvision, BCS, DAHUA, HQVision.

 

 

 

W zależności od przeznaczenia miejsca montażu oraz lokalizacji możemy zamontować; kamery; zewnętrzne będź wewnetrzne. Kamery obrotowe, kopułowe, tubowe bądź z motozoomem.
 
Nieodzownym elementem systemu monitoringu jest urządzenie rejestrujące obraz z kamer, standardowo stosuje się rejestratory dedykowane przez producentów kamer. 
 
Istnieje możliwść zastosowania innego rozwiązania jakim są serwery plików NAS. Można tu wymienić; Qunap z oprogramowaniem QVR pro Client bądź Surveillance Station, to profesjonalny system sieciowego monitoringu. Innym rozwiązaniem jest natomiast serwer NAS Linksys.
 
 
Montaż kamer IP ze zdalnym podgldem on-line gdziekolwiek jesteś. bez potrzeby posiadania publicznego i stełego łącza IP.
 
Podgląd obrazu na PC, laptopach i tabletach, smartfonach z systemem Android czy iOS
 

Istnieje także możliwoć wywietlenia obrazu z kamer na tunerach satelitarnych z systemem Linux, pracujących w tej samej sieci.

 

Montaż kamer w wysokiej rozdzielczości, w zależności od potrzeby zastosowania, 2Mpx, 4Mpx, 5Mpx, 8Mpx, 12Mpx.

 

Instalacje monitoringu działające w każdych warunkach pogodowych, w każdych warunkach oświetleniowych oraz całkowitej ciemności, odporne na akty wandalizmu.

 

Bezpieczeństwo to również ciągłość pracy w razie zaniku napięcia sieciowego, dzięki dołączonym do systemu akumulatorom żelowym podtrzymującym zasilanie całego systemu.

 

 

 

 

 


 

Instalacja monitoringu Hikvision na budynku jednorodzinnym. 


 

Zastosowanie grafitowych kamer BCS na domu z drewnianych bali. 


 

Gwarancja 36-miesięcy

Na urządzenia: Hikvision, BCS, DAHUA

 
Każda instalacja traktowana jest indywidualnie, Solidne i estetyczne wykonanie, cieszy zarówno końcowego odbiorce jak i samego instalatora.
Użycie wysokiej klasy podzespołów gwarantuje 100% zadowolenia klienta, oraz braku późniejszych kłopotów z prawidłowym działaniem całego systemu monitoringu.
Również istotnym elementem w przypadku wyboru firmowych produktów jest wsparcie techniczne, oraz poprawnie działające oprogramowanie na urządzeniach mobilnych.

 

 

LOKALIZACJA

OFERTA

CZAS WOLNY

 
 

 

Kamery Alarmy Videodomofony IP

Adam Domagała  Tel:  660 00 50 70

kameryalarmy.info@gmail.com