Montaż VideoDomofonów IP

Rozmowa za pomocą twojego smartfona 

 

 

Jeśli często nie ma cię w domu lub firmie, nie masz zamiaru czekać na kuriera, który miał dostarczyć ważną paczkę, bardzo przydatnym i komfortowym rozwiazaniem okazuje się być VideoDomofon IP.

 

W momęcie kiedy osoba znajdująca się przy furtce wciśnie przycisk w Videodomofonie IP, zostanie natychmiast połączona z kompatybilnym monitorem sterującym w domu, umożliwiającym prowadzenie bezpośredniej rozmowy wideo.

 

Jeśli natomiast w przeciągu okrelonego czasu, nikt w domu nie odbierze połączenia, rozmowa zostanie przekierowana na twojego smartfona. Połączenie videorozmowy, zostanie nawiązane za pomocą dedykowanej aplikacji Hik-Connect.

 

W przypadku urządzenia firmy Hikvision, stacja bramowa umożliwia autonomiczną prace ze smartfonem bez potrzeby montowania jednostki wewnętrznej. Korzystamy tylko ze smartfona.

 

 

 

 


 


 


Gwarancja 36-miesięcy 

Na urządzenia firmy Hikvision

 
Każda instalacja traktowana jest indywidualnie, Solidne i estetyczne wykonanie, cieszy zarówno końcowego odbiorce jak i samego instalatora.
Użycie wysokiej klasy podzespołów gwarantuje 100% zadowolenia klienta, oraz braku późniejszych kłopotów z prawidłowym działaniem całego systemu monitoringu.
Również istotnym elementem w przypadku wyboru firmowych produktów jest wsparcie techniczne, oraz poprawnie działające oprogramowanie na urządzeniach mobilnych.

 

 

LOKALIZACJA

OFERTA

CZAS WOLNY

 

Kamery Alarmy Videodomofony IP

Adam Domagała  Tel:  660 00 50 70

kameryalarmy.info@gmail.com